fbpx
Öngösterim Görseli

İngilizce kursu fiyatları ne kadar?

İngilizce kursu fiyatlarımız şubeden şubeye ve seviyenize göre değişiklik gösterebilir, En güncel fiyatlarımız ve kampanyalarımız için bizleri arayabilir detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İngilizce 1 kur kaç ay sürer?

İngilizce eğitimlerinin süresi Hafta içi ve Hafta Sonu kuşaklarında değişiklik göstermektedir . Hafta içi yoğun programlarımızda 1 kur 2 ayda tamamlanırken hafta içi akşam ve hafta sonu ise bu süre 3.5 aydır.

Hafta içi Sabah P.tesi-Salı-Çarş-Perş / 16 saat / 7 hafta
Hafta içi Akşam P.tesi-Salı-Çarş-Perş / 8 saat / 14 hafta
Hafta sonu Sabah Cumartesi-Pazar / 8 saat / 14 hafta
Hafta sonu Öğlen Cumartesi-Pazar / 8 saat / 14 hafta

A1 seviye ingilizce kursu kaç saat?

A1 Elementary ( Başlangıç ) Seviyesi kursları 96/112 ders saatinde tamamlanmaktadır. Aktiviteler ders saati olarak sayılmaz. Kurumlarımızda Her hafta aktivitelere ücretsiz olarak öğrencilerimiz katılabilirler.

5 günde İngilizce fiyatı ne kadar?

5 günlük İngilizce Eğitim talepleri yakın bir tarihte yurtdışı seyahatine çıkacak ya da ingilizce mülakata girecek kursiyerlerimiz tarafından talep edilir. Günde 2-4 ders şeklinde toplamda 20 ders saatine kadar  yoğun bir programla kursiyerimize özel eğitim programı oluşturulur.

C1 dil seviyesi nedir?

C1 seviyesi Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve programında  Ana dil Seviyesi İngilizce dilbilgisi olarak kabul edilmektedir.

5 ayda İngilizce öğrenilir mi?

5 Aylık bir sürede yoğun bir grup programında ( hafta içi sabah)  2 seviye tamamlanabilir. Kursiyer özel ders aldığı takdirde alacağı kur sayısı 4 seviyeye kadar çıkabilir.

B2 İngilizce öğrenmek ne kadar sürer?

Her kur 2-4 aylık bir sürede tamamlanmaktadır. Hafta içi yoğun bir programla B2 İngilizce Eğitimi 2 ayda tamamlanırken Hafta içi Akşam ya da hafta sonu programlarında 4 aya kadar uzamaktadır.

3 ayda İngilizce öğrenmek mümkün mü?

Kurumumuzda 1 kur 2-4 aylık bir sürede tamamlanmaktadır.  Seviyeniz başlangıç düzeyinde ise Başlangıç Seviyesini 3 ayda tamamlamış olursunuz. Eğer seviyeniz orta düzeyde ise 3 aylık bir sürede İngilizce Eğitiminizi tamamlamanız mümkün olacaktır.

İngilizce kursları kaç saat sürüyor?

İngilizce Kurslarımız 5 kurluk eğitim programı olarak planlanır. Her kur 96/112 ders saati sürmektedir. Bunun yanında her hafta aktiviteler ile almış olduğunuz eğitimi destekleyebilirsiniz.

Almanca kurs ücretleri ne kadar?

Almanca  kursu fiyatlarımız şubeden şubeye ve seviyenize göre değişiklik gösterebilir, En güncel fiyatlarımız ve kampanyalarımız için bizleri arayabilir detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Almanca A1 seviyesi kaç ayda alınır?

Almanca A1 Seviyesi 75-100 ders saatidir. Hafta içi ve hafta sonu programlarımız her bir seviye için ortalama 3 aylık bir sürede tamamlanır.

A1 Almanca kursu ne kadar sürüyor?

Almanca A1 Seviyesi 75-100 ders saatidir. Hafta içi ve hafta sonu programlarımız her bir seviye için ortalama 3 aylık bir sürede tamamlanır.