fbpx
Öngösterim Görseli

Üst Seviye İngilizce Kursu – Advanced

Dilko’da Genel İngilizce programının son aşaması (üst seviye ingilizce) olan ADVANCED LEVEL’da, dilin tüm gramer yapısına ve kurallarına hakim olmanız  ve İngilizceyi akademik düzeyde kullanabilme seviyesine ulaşmanız hedeflenmektedir.

Tamamen yabancı öğretmenlerle eğitim göreceğiniz bu seviyede İngilizceyi artık günlük konuşma kalıplarından çıkararak akademik düzeyde metinler yazabilecek, duyduğunuz bir cümleyi anlayıp çevirisini yapabilecek ve akıcı bir şekilde konuşma becerisini en üst düzeye çıkaracaksınız.

İş ilanlarında “iyi derecede İngilizce bilen” kısım bu seviye sonunda oluşurken ülkemizdeki akademik dil seviyesini ölçen YDS ve uluslararası geçerliliği olan TOEFL ve IELTS gibi sınavlara hazırlık aşaması bu seviye sonunda olmaktadır.

İngiliz dilini ve kültürünü tam anlamıyla özümsemiş olarak yolunuza devam edeceğiniz bu seviye sonunda amaç artık derdinizi anlatabilmek değil, derdinizi istediğiniz şekilde anlatabilmektir.

Kur sonunda, dile olan hakimiyetiniz sayesinde gerek iş dünyasında gerekse akademik alanda kendinizi artık tam anlamıyla İngilizce olarak ifade edebileceksiniz.