fbpx
Öngösterim Görseli

Şirket Çalışanlarına İngilizce Eğitimi

Şirketlere verilen yabancı dil eğitim programlarımızda ilk adım, şirketin mensuplarının bu eğitimi almak istemesindeki amacının ve beklentilerinin saptanmasıdır. Bunu, şirket çalışanlarının mevcut dil düzeylerinin belirlenmesi, amaca ve düzeylere uygun müfredat oluşturulması izler.

Özellikle uluslararası çalışmaların yoğunlaştığı günümüzde İngilizcede de, tıpkı Türkçedeki gibi her meslek alanına göre değişen kullanım şekilleri, terimler, kalıplar vardır. İş yazışmaları, konferanslar, toplantılar ve sunumlarda aktif olarak bulunan çalışanların, gerek kariyerleri gerekse firmalarının lehine çalışabilmeleri adına bu alanlarda yeterli dil seviyesine gelmiş olmaları mühimdir.

Uzman eğitim kadrolarımız ve profesyonel ekibimizin gelişimlerini sürekli olarak takipte tuttuğu firma çalışanları için düzenlenecek kursun süresi, gün ve saatleri, içerik vb. ayrıntılar şirket yetkilileri ile birlikte belirlenir. Gerekli görüldüğünde “firmaya özel” müfredat oluşturulur. Dilko’da yıllardır pek çok kurum ve kuruluşa Genel İngilizcenin yanı sıra hukuk, tıp, havacılık, denizcilik, dış ticaret ve tekstil gibi birçok alanda İş İngilizcesi eğitimi verilmektedir.

Birlikte çalıştığımız firma mensuplarının öncelikle İngilizce seviye ve becerilerini belirleriz. Daha sonra ise eğitimlerine, meslek alanlarına göre ihtiyaç duyabilecekleri güncel kullanım şekilleri ile harmanladığımız özel bir müfredat ile devam ederiz. Böylece, eğitim süresince Genel İngilizce seviyesi arttırılırken, bir yandan da iş sebebiyle gerekebilecek teknik bilgilere aşinalık kazandırırız. Burada önemli olan eğitimin amaç ve hedeflerini doğru belirlenmesidir.

Ayrıntı bilgi için bizi arayabilir, eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Dilerseniz firmanızı ziyaret edebilir, amaçlarınıza uygun olan en kısa sürede çözüm önerilerimizi sunabiliriz.

Şirketlere yönelik kurs ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye; İstanbul’da Altunizade, Bakırköy, Kadıköy, Maltepe ve Mecidiyeköy şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL MÜŞTERİLERİMİZ

2A Mühendislik

Acıbadem

ALD

Ali Raif İlaç

Cryocan

Beymen

CMC

Decathlon

Decathlon

Dedeman Madencilik

DeFacto

Eurocross

Frimpeks

InterContinental

Interroll

KTM

Kuveyt Türk

Netmarble

OdeaBank

Pronet

Roche

Schafer

Socar

Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları

Türk Maadin

Zenith

Zülfikarlar Holding

Trendyol

VitrA Karo