fbpx
Öngösterim Görseli

BULATS Nedir?

BULATS, iş, sanayi ve ticaret için İngilizce dil becerilerini ölçen ve birçok ülkede iş alımlarında adaylardan dil seviyelerini tespit etmeleri için istenilen bir referanstır.

Cambridge Üniversitesi ESOL birimi tarafından hazırlanan test dünyadaki yetkili BULATS sınav merkezleri tarafından uygulanmaktadır.

İş gereği sürekli olarak yabancı dilde yazışmalar, sunumlar, telefon görüşmeleri ve yüz yüze görüşmelerde bulunma gereği olan pozisyonlarda etkili ve doğru İngilizce kullanımı son derece önemlidir. Gerek firmanın kendi gelişimi, gerekse çalışanların kariyer hedeflerinde düzey belirleme ve buna göre bir yönelim sağlama açısından BULATS oldukça işlevsel bir hizmet sunduğundan dünya çapında yaygın olarak itibar görür ve talep edilir.

BULATS, şirketlerin iş dünyasında daha rekabetçi hale gelmelerine, uluslararası iş ortamlarında etkili iletişim kurabilen gelişmiş İngilizce becerileri ile bir işgücü yaratmalarına yardımcı olur.

BULATS, şirket çalışanlarına yöneliktir ve görev tanımları, ürün detayları ve şirket bilgileri, iş seyahatleri, yazışmalar ve raporlamalar, planlama, müşteri yönetimi, sunum hazırlama ve yönetim gibi başlıklarda yabancı dilin etkili kullanımını ölçer.

BULATS sayesinde şirketler herhangi bir pozisyona başvuran adayların dil yeteneklerini ölçerek daha verimli bir şekilde işe alım süreci gerçekleştirip, işgücünün güçlü ve zayıf yönlerini bilerek, eğitim ihtiyaçlarını hızlı ve ekonomik bir şekilde belirler.

DİLKO’DA BULATS

DİLKO English olarak alanında uzman eğitmenlerimiz ve gelişmiş eğitim yöntemlerimiz sayesinde, yılların tecrübesinden aldığımız destekle adaylarımızı bu sınava en uygun şekilde hazırlıyor, bireysel gelişim planları yaparak en sağlıklı ve kalıcı yollarla kişilerin yabancı dil kullanımını ihtiyaçları doğrultusunda geliştiriyoruz.

Adayın başvuracağı şirket ve pozisyona göre bir eğitim planı düzenleyip , dil becerilerini geliştirmek için gerekli materyalleri özel olarak seçip , adayı iş dünyasına uzman eğitmenler aracılığıyla hazırlıyoruz.