fbpx
Öngösterim Görseli
Genel İngilizce Kursları

Genel İngilizce Kursu

Ortak Avrupa Dil Çerçeve Programı standartlarına göre belirlenmiş olan İngilizce Kursu, kurumumuzda 5 farklı seviyeden oluşmaktadır. Tüm seviyelerde öğrencinin konuşma, yazma, dinleme ve okuma becerileri geliştirilerek, 21. Yüzyılın en önemli yetkinliklerinden biri olan yabancı bir dili edinmesi hedeflenir.

Almanca Kursu

Almanca Kursu

Dilko’da Almanca kursu eğitimi 4 kurluk bir sistemle verilmektedir. Her kur 96 ders saatinden oluşmakta. Başlangıç düzeylerinde Türk, orta ve ileri seviyelerde Alman öğretmenlerle çalışılır. Verilen eğitimin amacı; öğrencinin dört dil becerisini geliştirmektir.
Akademik Sınavlara Hazırlık

Akademik Sınavlar

Akademik sınavlar; kişinin İngilizce seviyesini belirlediği gibi uluslararası geçerliliği de olan sınavlardır. TOEFL, IELTS ve PTE gibi sınavlar sonunda alınan sertifikalar uluslararası arenada iş ve sosyal alanlarda iletişim ağını güçlendirir. Bu ihtiyaçlara yönelik tüm dünyada ..

YDS-YÖKDİL KURSU

YDS-YÖKDİL Kursu

Yabancı Dil Sınavı için öğrencilerimiz öncellikle seviye tespit sınavına alınır. Konusunda uzman öğretmenlerimiz, öğrencilerin eksiklerini belirledikten sonra, sınav odaklı bir çalışma programı doğrultusunda eğitim verir..

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Eğitimler

Şirketlere verilen yabancı dil kursu programlarımızda ilk adım, şirketin mensuplarının bu eğitimi almak istemesindeki amacının ve beklentilerinin saptanmasıdır. Şirket çalışanlarının …

Mesleki İngilizce

Mesleki İngilizce

Dilko English İstanbul İş İngilizcesi kursu, iş dünyasında yabancı dil becerisinin önemini göz önüne alarak hazırlanmıştır. Bu sebeple, eğitim ofisimizin profesyonel kadroları sürekli olarak …

Proficiency Hazırlık

Proficiency Hazırlık

Proficiency (hazırlık atlama), üniversitelerimizde verilen hazırlık İngilizcesi dil eğitimini atlamak isteyen öğrencilerin gireceği sınavlara yönelik düzenlenmiştir. Ülkemizde bazı üniversitelerimizde Proficiency …

YKS-DİL YDT Kursu

YKS DİL (YDT) Eğitimi

DİLKO, Yabancı Dil alanından üniversiteye hazırlık konusunda öncü bir eğitim kurumudur. Yıllar boyunca binlerce öğrencinin saygın üniversitelerde önemli bölümlere yerleşmesini sağlamış olan köklü bir eğitim geleneğine sahiptir.