fbpx
Öngösterim Görseli

Bilindiği gibi firmalar, akademik kurumlar ve uluslararası şirketlerin çoğu artık çalışan ve öğrenci adaylarından belirli düzeyde İngilizce bilgisi istemektedir. Üniversiteler lisans ve lisansüstü eğitimler için adaylarının özellikle mesleki alanlarında uluslararası İngilizce makaleleri okuyabilecek ve çalışma yapabilecek düzeye sahip olmalarını ister. Uluslararası firmalar çalışanlarından şirketleri adına ya da şirket içi İngilizce yazışmalar yapabilmelerini, İngilizce sunum hazırlayabilmelerini ve aktif bir görüşme ağına dahil olabilmelerini talep ederler.

Bu ihtiyaçlara yönelik, tüm dünyada standart olarak kabul edilmiş akademik İngilizce sınavlar hazırlanmıştır ve sınavların geçerliliği 2-3 yıl arasında değişebileceği gibi, sınav sonuç belgenizi talep eden kuruluşa göre de değişebilir. Akademik, genel ve mesleki dallara ayrılabilen bu sınavları talep eden kurumların sayısı son derece yüksektir. Hemen her dal için çeşitlendirilmiş ve kabul görmüş uluslararası akademik İngilizce sınavlara yönelik verdiğimiz eğitim programlarının bir listesini aşağıda görebilirsiniz.

Biz Dilko English kursları olarak yılların kazandırdığı tecrübe ile size sınavlarda en doğru yolu göstermek ve sizi hedefinize ulaştırmak temennisindeyiz. Her akademik sınav için belirlenmiş özel müfredatımız, öğrencilerimizin seviye ve becerilerine uygun noktadan başlamasına olanak sağlar. Hedefe özel bir çalışma planı ve şekli oluşturulur. Alanında uzman öğretmenlerimiz sayesinde öğrencilerimizi girecekleri akademik sınav disiplinine ve tekniklerine yoğunlaştırırız. Bizim için ulaşılmış her hedef yeni bir başarıdır ve bunu öğrencilerimizle birlikte hareket ederek, onlarla birebir ilgilenerek sağlarız.

Düzenli olarak yapılan seviye belirleme sınavları ile takip ettiğimiz gelişim sürecinde öğrencilerimize telafi ve club etkinleriyle de destek oluyoruz. Teknoloji donanımlı sınıflarımızla sağladığımız ileri ve çağdaş eğitim tekniklerimiz, öğrencilerin derslere aktif katılımını sağlar ve böylece eğitim verimini en üst seviyeye taşırız.

Dilko English hakkında ayrıntılı bilgi için bizi arayabilir, bize numaranızı bırakabilir ya da bizi ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızdan birebir bilgi edinebilirsiniz.

Akademik İngilizce kurs ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye; İstanbul’da Altunizade, Bakırköy, Kadıköy, Maltepe ve Mecidiyeköy şubelerimizden ulaşabilirsiniz.