fbpx
Öngösterim Görseli

Almanca / İspanyolca / Rusça Kursları

1977 yılından beri İngilizce eğitimindeki başarılı çizgisini korumakta olan DİLKO ENGLISH, kazandığı tecrübe ile 10 yıldır İngilizce dışındaki birçok dilde eğitim vermeye devam etmektedir.

DİLKO ENGLISH çatısı altında bizimle beraber senelerdir eğitim vermekte olan, gerek CELTA, TESOL, TEFL gibi uluslararası eğitmenlik sertifikasına sahip olan Yabancı eğitmenlerimiz, gerekse üniversitelerin ilgili yabancı dilinin Edebiyat ve Öğretmenlik mezunu ve pedagojik formasyonu olan uzman Türk eğitmenlerimiz ile Almanca, İspanyolca ve Rusça dillerini bizimle öğrenme ayrıcalığına siz de sahip olun.

Kurumumuzda gireceğiniz o dile özgü Düzey Belirleme Sınavı’ndan sonra hangi kurda eğitim almaya başlayacağınızı belirledikten sonra o dil için gerekli olan kitap ve materyaller ile derslerimiz başlamaktadır.

Almanca Kursu Kur Sistemi

1 – ANFÄNGER A1 (Başlangıç 1)
2 – ANFÄNGER A2 (Başlangıç 2)
3 – GRUNDSTUFE B1 (Temel)
4 – GRUNDSTUFE B2

İspanyolca Kursu Kur Sistemi

1. Nivel Elemental(A1+A2)
2. Nivel Medio (B1)
3. Nivel Medio 2 (B2)
4. Nivel Avanzado (C1)
5. Nivel Avanzado Superior (C2)

Rusça Kursu Kur Sistemi

A1-90 Ders Saati
A2-90 Ders Saati
B1-90 Ders Saati
B2-90 Ders Saati
C1-90 Ders Saati
C2-90 Ders Saati

Almanca, İspanyolca ve Rusça kurs ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye; İstanbul’da Altunizade, Bakırköy, Kadıköy, Maltepe ve Mecidiyeköy şubelerimizden ulaşabilirsiniz.