fbpx
Öngösterim Görseli

Tercih Edebileceğiniz En İyi İngilizce Dil Kursu

“Tercih Edebileceğiniz En İyi İngilizce Dil Kursu”

Yazan: Tilbe Türkmen
Yazının Devamı için Tıklayın

Dilko English, ülkemizin en eski ve en köklü dil kurslarından biridir. Dilko English’in ilk şubesi, 1977 yılında İstanbul, Bakırköy’de açılmıştır. “Anlıyorum ama konuşamıyorum” yakınmalarına çözümler üreten bir kurs olma amacıyla yola çıkmıştır. Bu hedef doğrultusunda başarılı olan Dilko English, şube sayısını arttırarak hayatına devam etmiştir. Lise döneminin büyük bir kısmını Dilko Bakırköy şubesinde geçirmiş biri olarak söyleyebilirim ki tercih edebileceğiniz en iyi dil kurslarından biridir. Ben, üniversite sınavına (Yabancı Dil) hazırlanırken bu kurumu tercih etmiştim. Bunun sebebi hem eğitim kadrosu hem de bana sunulan eğitim programıydı.  Özellikle bahsetmek gerekirse Diko English’in eğitim kadrosu alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır. Öğrencilerinin her yıl Dilko’ya getirdiği başarı bu sebeple asla tesadüf değildir. Ben de 2013 yılında Dilko English Bakırköy şubesinden “mezun oldum” ve Dokuz Eylül Üniversitesi- Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüne yerleştim. Bu fırsatı bulmuşken belirtmek isterim ki üzerimde emekleri çoktur. Okuyorlarsa onlara buradan teşekkür etmek isterim 🙂

 

Dilko uzun yıllardır hem Genel İngilizce hem de sınavlara yönelik programlar sunmaktadır. 1977 yılında bu yana büyük başarılara imza atan Dilko English, günümüzde Almanca, İspanyolca ve Rusça eğitimleri vermeye de başlamıştır. Ayrıca bireylere İş İngilizcesi kursu ve kurumlara yönelik kurumsal eğitim programları da hazırlamaktadırlar. Kurumsal eğitim programları hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Dünyaca ünlü Pearson ve IELTS kurumları ile ortaklaşa programlar ve materyaller sunan Dilko English, şuan İstanbul’da 7 ayrı şubede hizmet vermektedir. Şubelerin ders programlarına buradan göz atabilirsiniz. Ayrıca kampanyalar ve indirimler için de buraya tıklayabilirsiniz.

Yazan: Tilbe Türkmen
Yazının Devamı için Tıklayın

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir