fbpx
Öngösterim Görseli

İngilizce Yaz Okulu

Yaz tatili yaklaşıyor, şimdi İngilizce yaz okulu fırsatları değerlendirme zamanı geldi. Haziran ve Eylül arasındaki bu özlenen dönem çoğumuz için hem biraz dinlenme, hem de sezonun yoğunluğu içinde vakit bulamadığımız uğraşlar için ideal bir dönemdir.

Dilko’da yaz ayları gelince akla hemen Yaz Okulu gelir. Yaz Okulu programlarına başvuran lise ve üniversite öğrencileri hızlandırılmış yaz okulu programlarıyla okul ortamının yoğunluğundan, sınav dönemlerinin telaşından uzakta 1 ayda 1 kur tamamlama fırsatı bulabilirler.

İngilizce Yaz Okulu programları için başvuran kursiyer adaylarına ilk olarak detaylı bir seviye belirleme sınavı uygulanır. Bu sınava gerekli durumlarda bir öğretmen ile konuşma sınavı da eklenebilir. Böylece öğrencinin hem doğru sınıfa yerleştirilmesi sağlanır, hem de yaz okulu sonunda ulaşmak istediği hedef belirlenmiş olur. O üç ayın sonunda alınan verim bizim için çok önemlidir. İngilizce Yaz Okulu programlarını tamamlayan adaylarımız normal sezonda 6-9 ayda ulaşabilecekleri bir noktaya, sadece 3 ay içinde ulaşabilmektedirler. Yaz Okulu adaylarının tercih ettikleri programlar içinde 2 Kur Kampanyası en çok tercih edilenlerden biridir.

Dilko İngilizce Yaz Okulu Faydaları Nelerdir?

İngilizce Yaz Okulu programlarında derslerin yanı sıra aktivitelere de yer verilir ve öğrenciler için ekstra çalışma ortamları sağlanır. Dileyen öğrenciler ücretsiz etütlerden faydalanarak tam hakim olamadıkları bölümler için öğretmenlerle birebir çalışma fırsatı da bulabilirler.

İngilizce Yaz Okulu programlarında hafta içi gündüz, hafta içi akşam, hafta sonu sabah, hafta sonu öğlen gibi farklı kuşak seçenekleri sunulmakta ve öğrenciler yoğun şekilde dil öğrenimine vakit ayırırken bir yandan da tatil döneminde uygun şekilde dinlenebilme fırsatı da bulmaktadır.

İngilizce Yaz Okulu programlarının kayıtları Nisan ve Mayıs aylarında açılmaktadır. İstanbul’daki tüm şubelerimizde açılan yaz okulu programlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve erken kayıt avantajlarını kaçırmamak için hemen bize ulaşın!

Bu yaz hem dinlenin, hem tatil yapın hem de kalan vakitlerinizde en hızlı şekilde yabancı dilinizi geliştirerek Eylül ayında başlayacak yeni eğitim yılına hazır olun!