fbpx
Öngösterim Görseli

İngilizce Öğrenmek Dijital Çağda Çok Daha Basit

ingilizce kursu teknoloji ile eğitim

İngilizce eğitimi için kurslarımıza katılan öğrencilerimize tavsiyelerimizden  biri de teknolojiyi doğru kullanmaları.

İngilizce Öğrenirken Teknolojinin Sağladığı Avantajlar?

Peki teknoloji bize ne gibi avantajlar sağlıyor? Dilerseniz önce bu soruya yanıt arayalım.

Her birimizin ilgi duyduğu, merak edip araştırdığı alanlar var. Kimimiz seyahat etmeyi severken kimimiz farklı spor dallarına ilgi duyarız. Kimimiz film izlemeyi kimimiz kitap okumayı daha çok severiz.

İşte Internet bizlere bu ilgi alanlarımızla alakalı sınırsız bilgiye ulaşmamıza olanak sağlar.  İlgi alanlarımızla ilgili İngilizce blog yazıları okumak da hem keyifle bilgi edinmemizi,  hem de İngilizce okumamıza, kendimizi geliştirmemize, böylece anlamlarını bilmediğimiz kelimelerin ne anlama geldiğini merak etmemize,  araştırmamıza ve  sonrasında hatırlamamıza vesile olur.

O zaman popüler , birden fazla ilgi alanına  yönelik  blog sitelerinden birkaçını burada paylaşabiliriz.

Populer Olan Faydalanabileceğiniz Web Siteleri

A Cup Of Joe blog sitesi alışveriş, yemek, seyahat , stil ,dizayn ve annelik ile ilgili keyifli blog yazılarına ulaşabileceğiniz bir blog sitesi.

Global Grasshoper blog sitesi seyahat severlerin hoşuna gideceğini düşündüğümüz bir site.

The Skinny Confidential blog sitesi isminden de anlaşılacağı gibi ağırlıklı güzellik , spor ve formunuzu korumak için uygulayacağınız yemek tariflerinin bulunduğu bir site. Sitenin yöneticisi Lauryn haftada 2 kez yazı paylaşıyor, kendi hikayelerini okuyucularıyla buuşturuyor.

Menswearstyle Sadece Erkeklerin ilgisini çekecek bir blog.  Craig Landale tarafından yönetilen bu blog, erkek moda endüstrisinin en son trendlerini takip etmelerine yardımcı olur. Keyifli okumalar J

Love Taza Taza olarak da bilinen Naomi, popüler yaşam tarzı ve aile blogu Love Taza’nın yaratıcısı. New York şehrinin kalbindeki Naomi, ailesinin maceralarını, kıyafetlerini blog yazılarında okuyucularıyla buluşturuyor. Naomi blogunda annelik, seyahat, iyi yemek ve hayatın basit zevklerini anlatıyor.

Hand Luggage Only de bir seyahat sitesi, Burada Seyahatlerle ilgili yazılardan çok fotoğraflar sizi büyüleyecek.  En azından bizdeki etkisi bu oldu J