fbpx
Öngösterim Görseli

En İyi Yabancı Dil Kursu Nasıl Tercih Edilir?

en iyi yabancı dil kursu

En İyi Yabancı Dil Kursu Nasıl Olur?

Yabancı dil öğrenimi hem her seviyede öğrenci, hem çalışanlar hem de sosyal olarak kendini geliştirmek isteyen her yaştan kişiler tarafından yoğun şekilde rağbet görmektedir. Birçok kurum hem yüz yüze hem de uzaktan online yabancı dil öğrenimi kursları sunmaktadır. Elbette çok sayıda seçenek içinden en iyi yabancı dil kursunu seçmeniz çok önemli. Gelin birlikte en iyi yabancı dil kursu nasıl tercih edilir bir bakalım!

Doğru Seviyelendirmeye Çok Önem Verir

En iyi yabancı dil kursuna karar verip eğitime başlayabilmeniz için ilk aşama hangi seviyede olduğunuzun ve ne tür bir eğitim almanız gerektiğine doğru şekilde karar verilmesidir. Size uygulanacak seviye tespit sınavı (Placement Test) ve uzman eğitim danışmanları ve İngilizce öğretmenleri ile yapacağınız görüşmeler sonrası buna karar verilmesi gerekir. Dilko English kuruma ulaşmanızın ilk anından itibaren sizi işinin uzmanı eğitim danışmanları ile karşılar ve en kısa sürede seviyenizi ve ihtiyacınızı doğru analiz ederek en hızlı şekilde eğitime başlamanızı sağlar.

Ana Dili Konuşan Öğretmenler Barındırır

Yabancı dil öğretiminde kullanılan teknikler dil bilgisi, metot kitabını takip etmenin dışında yoğun işitsel ve görsel teknikleri de içerir. İletişim kurmaya dayalı yöntemleri kullanırken öğrenilen dili ana dil olarak konuşan “native” öğretmenler çok etkin bir öğrenme fırsatı sunmaktadır. En iyi yabancı dil kurslarında ana dil sahibi öğretmenlerle çalışma şansınız olacaktır. Dilko English 44 yıllık büyük tecrübesi ve prestiji ile birçok native öğretmenin Türkiye’de çalışmayı tercih ettiği bir kurumdur.

En Prestijli Ve Tanınan Yayın Firmaları İle Çalışır

Yabancı dil öğreniminde destek yayınların önemi büyüktür. Farklı seviye ve farklı ihtiyaçlara yönelik yayınlar sunabilen kurumlar her zaman bir adım önde olur. Dilko English dünya çapında en tanınan ve saygın yayın firmalarından İngiltere’nin en köklü kurumlarından olan Pearson ile partner bir kurumdur. Pearson farklı yaş grupları ve İş İngilizcesi gibi spesifik alanlara özel yayınlar sunan, online destek platformu çok etkin olan bir yayın kurumudur.

Online Ödev Ve Takip Sistemi Sağlar

Sınıf içi öğrenmeyi pekiştiren unsurlardan biri ders sonrası ödevlendirme ve takiptir. Ödevlendirmelerin bir bölümü takip edilen kitaplardan, bir bölümü de bu kitapların online sistemlerinden verilir. Bu ödevleri hem sınıf öğretmenleri, hem de onların raporları üzerinden öğrenci işleri ofisi takip eder. En iyi yabancı dil kursu bütün eğitim ve idari personeli ile kursiyerlerin verilen eğitimden en iyi şekilde faydalanmasını temin etmeye çalışır.