fbpx
Öngösterim Görseli

DİLKO English olarak 1977 yılından bu yana öğrencilerimize global düzeyde bir eğitim sunuyor, çağdaş bir eğitim süreci için uzmanlığımızı çağın gelişmeleri ve meydana getirdiği yeni ihtiyaçlarla uyumlu hale getiriyoruz.

Dilko Teach+, İngilizce eğitiminizde, gelişen teknolojiyle uyumlu olarak İngilizce becerinizi geliştirebilmenizi sağlamak üzere tasarlanmış, zaman ve mekandan bağımsız olarak dilediğiniz her zaman bilgiye ulaşmanızı sağlayan yeni nesil eğitim sistemimizdir.

“Teachnology” sloganı ile yola çıktığımız, eğitim ve teknolojiyi hiç olmadığı kadar bir araya getiren bu sistemle amacımız; öğrencilerimizin derslerde geçirdikleri vaktin dışında da İngilizce eğitimlerine devam edebilmelerini sağlayarak öğrencimize İngilizce’nin tüm becerilerini eksiksiz kazandırmaktır.

+ Teknolojinin olduğu heryerde eğitim, eğitimin olduğu her yerde teknoloji
+ Bireysel takip sistemi
+ Sürekli eğitim
+ Sürece dayalı değerlendirme.

Dilko Teach+ nedir?

Teknolojinin olduğu her yerde eğitim, eğitimin olduğu her yerde teknoloji
Dilko Teach+ İngilizce sistemimiz size teknoloji donanımlı sınıf ortamında başlayan kurs sürecinizi, sınıf dışında devam ettirebileceğiniz bir süre sağlayarak, 360 derecelik bir eğitim imkanı tanır. Sınıf dışında yapmanız gereken pratiklere ulaşmak için akıllı telefonunuz, tabletiniz ya da bilgisayarınız yeterli olacaktır. Günümüz teknolojisi ile iç içe devam edecek Dilko Teach+ sisteminde amaç, bu eğitimi hayatınızın sürekli bir parçası kılmaktır. Yeni nesil teknolojik imkanlar ile size özel hale getirilen sistemimiz sayesinde, yeni nesil İngilizce eğitimiyle tanışın.

Bireysel takip ve destek
Yüz yüze sınıf ortamında başlayan kurs, bireysel durumunuza göre sizin için açılan kullanıcı profilinize atanmış çalışmaların bulunduğu Dilko Teach+ Online sistemlerinde devam eder. Böylece İngilizce’de ilerleme süreciniz klasik anlayıştan çıkarak, eksiklerinizin hızlıca tespit edildiği ve çözüm sunulduğu bir yapıya bürünür. Örneğin verilen çalışmalar sonucu gramer alanında sorun yaşadığınız fark edildiğinde, danışman öğretmeniniz tarafından online havuzdaki yeni çalışmalara yönlendirilirsiniz. Sınıfa bağlı kalmaksızın, istediğiniz zaman istediğiniz yerde açıklarınızı kolaylıkla kapatabilirsiniz.

Öğrencilerimizin dersleri birlikte işlediği öğretmenlerinin haricinde bir de danışman öğretmeni bulunur. Danışman öğretmeniniz, size İngilizce koçluğu yapar. Danışman öğretmeninizle görüşmek için tek yapmanız gereken Dilko Teach+ Online sistemimize giriş yapmaktır.

Sürekli eğitim
Klasik İngilizce kurslarında öğrenim yalnızca öğrencilerin ders içerisinde geçirdikleri vakitle sınırlıdır. Dilko Teach+ ise bu sürecin sınıfta geçirilen zamanın dışında da, evde, yolda öğrencinin dilediği her yerde online olarak devamlılık sağlar. Kurs süresince İngilizce’ye tam odaklılık kazandıran bir yapıdır.

Online sistemlerimizde, video anlatımlarından e-kitaplara, dinleme parçalarından alıştırma testlerine kadar bir çok kaynak öğrencimize sunulur. Öğrenci sınıf dışında, öğretmenlerinin birebir kendisi için hazırladığı online alanlarda çalışmalarına devam eder ve bu süreç sürekli olarak takip edilir.

Sürece dayalı değerlendirme
Dilko Teach+ sisteminde İngilizce becerilerinizdeki gelişim ve eğitiminiz için gösterdiğiniz çaba, sizi doğru yönlendirmek ve motive etmek için sürekli gözlemlenir, süreç boyunca size özel çözümler üretilir. Klasik kurslarda düzeyiniz sınıf içindeki durumunuz ve kur süresince yapılan sınavlara göre karar verilirken; Dilko Teach+ online sistemleri sizin daima destekçiniz olan danışman öğretmenlerin, İngilizce becerilerinizi sürekli ve güncel olarak online değerlendirebilmelerini sağlar. Bir üst kura hazırlanabilmek için online sistemlerde yaptığınız çalışmaların sonuçları, sınıf derslerine devamlılığınız ve düzey sınavlarınız bir bütün olarak değerlendirilir.

Genel İngilizce kurs ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye; İstanbul’da Altunizade, Bakırköy, Kadıköy, Maltepe ve Mecidiyeköy şubelerimizden ulaşabilirsiniz.